Analogové a digitální telefonní ústředny Panasonic

Především cenově výhodná a spolehlivá technologie telefonních ústředen Panasonic představují výkonný komunikační nástroj pro podporu podnikání v době propojování sítí. Spojují v sobě funkce a spolehlivost ústředen s možnostmi a aplikacemi současných IP technologií. Výsledkem je kancelářský komunikační systém, který zajistí pokročilé řešení potřeb pro Vaši společnost.

Díky možnosti modulového rozšiřování telefonních ústředen si můžete každý systém upravit tak, aby perfektně seděl Vašim individuálním potřebám. Všechny systémy jsou v tomto ohledu rozhodně orientované na budoucí růst. Například díky technologii Digital XDP může být počet digitálních telefonů u telefonních ústředen Panasonic KX-TDA30, 100, 200 a 600 jednoduše zdvojnásoben, bez instalace nové kabeláže a dalších nákladů za adaptéry a rozšiřující moduly.

Snažíme se Vám poskytnout celou škálu informací z okruhu analogových a digitálních telefonních ústředen Panasonic, od těch základních, až přes složitá řešení.

Návrhy a instalace telefonních rozvodů

Navrhneme Vám optimální telekomunikační řešení včetně internetového připojení pro vaši firmu, kancelář i rodinný dům. Doporučíme vhodnou telefonní ústřednu, telefony, bezdrátové telefony, faxy a ostatní prvky telefonní technologie. Vytvoříme Vám časový harmonogram zpracování dodávky a instalace s ohledem na minimální omezení vašeho provozu a provedeme rychlou a odbornou montáž celé navržené komunikační struktury. Dále Vám nabízíme také rozšiřování stávající struktury, její rekonstrukce, změny konfigurací ústředen, případně doplnění struktury o bezdrátové pobočkové systémy a doplnění celých těchto struktur o nové a moderní prvky telekomunikační technologie.

Integrace do strukturovaného kabelážního systému

Jedním z pilířů naší společnosti je budování strukturovaných kabeláží. Tyto strukturované kabeláže v sobě zahrnují nepřeberné množství komunikačních nástrojů včetně bezdrátových nebo kabelových telefonních struktur. Jsme schopni doplnit vaši již současnou strukturovanou kabeláž, zaintegrovat do ní celou tuto komunikační oblast a vybavit tak Váš systém novými ústřednami, telefonními stanicemi a to také bezdrátovou technologií.

Podpora VoIP, internetové telefonie

V dnešní době klasické telefonní ústředny jsou vytlačovány výhodami IP telefonie. IP telefonie je technologie pro přenos hlasové komunikace přes síť s použitím otevřených standardů založených na internetových protokolech. Tuto službu zpřístupňuje architektura AVVID (Architecture for Voice, Video and Integrated Data), řešení pro IP telefonii využívající jednoduchou síťovou infrastrukturu pro přenos dat, hlasu a videa, předávající obchodní výhody konvergované sítě (nárůst produktivity, zvýšení podnikatelské flexibility a snížení operačních nákladů) organizacím velikosti korporace. Tento soubor řešení může být integrován s existujícími systémy, což Vám pomůže při migraci na plnohodnotnou IP komunikaci a ochrání vaše investice do technologií.

Naše společnost Vám navrhneme takový systém úspory telefonních poplatků, aplikujeme Vám tarifikační software do Vašeho stávajícího systému a doporučíme případně alternativního operátora. Tyto systémy budujeme na základě telefonních ústředen Panasonic.

IP telefonie má čtyři primární komponenty:

Infrastruktura
Zahrnuje brány pro veřejnou komutovanou telefonní síť (PSTN), podporu analogového telefonu a farmy procesorů digitálního signálu (DSP). Řešení infrastruktury pro IP telefonii může podporovat rozmanité typy klientů, jako jsou hardwarové telefony a video zařízení, stejně dobře jako poskytovat možnost volby pro začlenění tradičních PBX, hlasových mailů a adresářových systémů.

IP telefony a kamery
IP telefony kombinují funkce tradičního telefonu a IP kamer s ethernetovým připojením a volitelných zákaznických služeb, jako je přístup k burzovním výsledkům, nastavení pobočkových telefonních čísel zaměstnanců a webový obsah. IP aplikace jsou určeny pro operační systémy Windows.

Manager VoIP
Software instalovaný na Vašem počítači případně serveru podnikové sítě, který Vám nebo podnikovému administrátorovi zaručí pohodlnou správu celkové struktury VoIP volání.

Hlasové aplikace
Hlasové aplikace jsou fyzicky nezávislé na infrastruktuře na zpracování volání a zpracování hlasu a mohou být umístěny kdekoliv uvnitř vaší sítě.

Bezdrátové systémy DECT

Jedná se o lehké bezdrátové komunikační soupravy, které zaručují vynikající zvuk a práci s volnýma rukama, bez drátů až na vzdálenost několika set metrů ve volném prostoru. Bezdrátové systémy DECT jsou systémy bezdrátových přenosných DECT(GAP) telefonů pro profesionální použití u kterých lze dosáhnout propojení velkého množství komunikujících účastníků. Základnové stanice se připojují k telefonnní ústředně klasickou TDM technologií, nebo dnes moderní VoIP technologií (SIP protokolem) a lze je kombinovat se záznamovým zařízením pro archivaci hovorů. Nejčastější využití je například ve zdravotnických zařízeních, záchranných složkách (policie, hasiči, bezpečnostní agentury), armádě, hotelích atd. DECT lze použít všude tam, kde potřebujeme být v nepřetržitém kontaktu s osobami, které se pohybují po objektu. Nabízíme bezdrátové DECT systémy předních výrobců.