IP kamery, video servery

Využijte nabídky IP kamer v našem e-shopu. Od jednoduchých a levných zařízení, až po pokročilejší, ale cenově přijatelné, s bezpečnostními funkcemi a bezobslužným systémem nahrávání obrazu. Jedná se o uživatelsky jednoduchá zařízení, díky nimž budete schopni do určité míry zabezpečit svůj rodinný dům, nebo byt. Vše je intuitivní a záznamy z kamery můžete sledovat přes internet nebo mobilní telefon. Jako doplněk ke kamerám můžete použít svůj osobní počítač, nebo jeden z široké řady videoserverů.

Nabídku doplňujeme o velmi oblíbené IP auto-kamery, ke kterým vám rádi poskytneme odbornou instalaci včetně zprovoznění a obeznámením o funkci celého nainstalovaného systému.

Videoservery značkových výrobců různě velikostí a funkcí, kterými nahradíte svůj osobní počítač, fungujícím nezávisle na jiném zařízení, si můžete prohlédnout zde v našem eshopu.

Návrhy a realizace EZS - elektronických zabezpečovacích systémů

Naše firma nabízí komplexní instalaci i těch nejnáročnějších řešení zabezpečovacích systémů, od návrhu po realizaci všech druhů elektronických zabezpečovacích systémů a to i s připojením na pult centralizované ochrany pomocí GSM/GPRS nebo IP komunikace. Můžete je zde kombinovat Inteligentními kamerovými systémy s vysokým rozlišením a vlastní video-analýzou.

Celou realizaci navrhujeme tak, aby vyhovovala specifickým potřebám každého zákazníka. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou finančně dostupné téměř každému majiteli nebo uživateli objektu. Ve srovnání se škodami, které mohou vzniknout, jsou náklady na EZS výrazně nižší.

Integrace K & Z systému do strukturovaného kabelážního systému

Všechny kabelové rozvody kamerových a zabezpečovacích systémů rozvádíme pomocí strukturované kabeláže, která je opatřena přístupovými body a je navržena tak, aby bylo možné v budoucnu tyto přístupové body do sítě doplňovat, případně rozšiřovat o celé další komunikační větve. Proto lze tyto rozvody provést v minimálním rozsahu, dle základních potřeb systému a Vašich představ a v budoucnu je případně dále rozšiřovat a to bez vynaložení větších finančních prostředků.

Správa kamerových a zabezpečovacích systémů

Zajišťujeme také kompletní správu těchto kamerových a zabezpečovacích systémů, jejich údržbu a rozšiřování struktury. Poskytujeme záruční a pozáruční servis všech prvků celé této struktury.